Notice: WP_Scripts::localize je bil zahtevan nepravilno. Parameter $l10n mora biti polje. Za podajanje poljubnih podatkov skriptam, uporabite funkcijo wp_add_inline_script(). Za več podrobnosti si oglejte razhroščevanje v WordPressu. (To sporočilo je bilo dodano v izdaji 5.7.0.) in /home/zaposlit/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663
Preloader

Nalagam

Sodelavec v komerciali

  • 2 leta nazaj
PROMOCIJE.ORG: OBIŠČITE NAŠ PORTAL ZA KUPONE IN PROMOCIJE. ZAKAJ BI PLAČEVALI PROVIZIJO RAZLIČNIM PORTALOM ZA KUPONE ALI PROMOCIJE, KO LAHKO NA WWW.PROMOCIJE.ORG ODDAJATE POVSEM BREZPLAČNE KUPONE OZIROMA STROKOVNO PREDSTAVITE SVOJE PODJETJE IN BOSTE DOBRO UVRŠČENI V GOOGLU.

O delovnem mestu

    Opis delovnega mesta

    Zaposlimo sodelavca v marketingu

    Zaradi širitve podjetja dela iščemo dodatne moči za dela na področju administracije in trženja.

    Podatki o podjetju:

    ART DESIGN d.o.o., Tacenska 93, Ljubljana
    www.art-design.si, e-mail: info@art-design.si, tel 01/512-72-80

    Smo oblikovalski studio s pogledom na Šmarno goro.

    Krepi nas 25 let izkušenj in stalen tek z novimi trendi. Uživamo v estetiki in dovršenosti, zato smo dostikrat zoprni, ker ne maramo polovičarskih in nedovršenih rešitev. Naš moto je zadovoljiti našega naročnika in mu izdelati vizualno podobo, ki bo odražala njegovo poslovno strategijo. Na naše izdelke smo ponosni prav tako kot so z njimi zadovoljni naročniki.

    Dejavnost studia je agencijsko zastopanje organizacij na področju:

    grafičnega oblikovanja
    spletnih strani
    DTP in izdelave tiskovin
    celostne podobe podjetja
    oglaševanja
    marketinga
    Opis delovnega mesta:
    Delo se opravlja v naših prostorih na Tacenski 93 v Ljubljani. Delo je fleksibilno in vezano na projekte. Kasnejša možnost zaposlitve za polni delovni čas.

    Opis dela:

    išče in ustvarja nove poslovne priložnosti
    navezuje stik s potencialnimi novimi naročniki
    vzpostavi stik in organizira prvi sestanek s stranko
    svetuje in ponuja ustrezne rešitve
    izdeluje ponudbe strankam in preverja odzive
    skrbi za poprodajne storitve
    opravlja razna pomožna administrativna dela
    Zahtevana znanja: V. stopnja izobrazbe in vozniški izpit z lastnim prevozom

    Cenimo:

    Poznavanje področja trženja, izkušenost, sposobnost timskega in projektnega dela ter zanesljivost, samoiniciativnost, entuziazem, organiziranost in lojalnost.

    Prijave pričakujemo do torka 26.09.2017 na e-pošto: vesna.bernik@art-design.si

    Obveščajte me

    Obveščajte me po e-mailu o prostih delovnih mestih, ki ustrezajo mojim kriterijem.

    CASOPIS.SI: ŽELITE, DA VAS PREDSTAVIMO V NAJBOLJŠI LUČI V SPLETNEM ČASOPISU? VAŠ ARTIKEL, STORITEV ALI PODJETJE NASPLOH? TO BO DVIGNILO VAŠE POZICIJE V GOOGLU, SAJ BESEDILA PIŠEJO STROKOVNJAKI ZA SEO OPTIMIZACIJO. OBIŠČITE CASOPIS.SI. VSI NAŠI ČLANKI KOTIRAJO NA VRHU GOOGLA.