Notice: WP_Scripts::localize je bil zahtevan nepravilno. Parameter $l10n mora biti polje. Za podajanje poljubnih podatkov skriptam, uporabite funkcijo wp_add_inline_script(). Za več podrobnosti si oglejte razhroščevanje v WordPressu. (To sporočilo je bilo dodano v izdaji 5.7.0.) in /home/zaposlit/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663
Preloader

Nalagam

KONSTRUKTER-STROJNIK

  • Strojništvo
  • Redna zaposlitev
  • 1821 let nazaj
PROMOCIJE.ORG: OBIŠČITE NAŠ PORTAL ZA KUPONE IN PROMOCIJE. ZAKAJ BI PLAČEVALI PROVIZIJO RAZLIČNIM PORTALOM ZA KUPONE ALI PROMOCIJE, KO LAHKO NA WWW.PROMOCIJE.ORG ODDAJATE POVSEM BREZPLAČNE KUPONE OZIROMA STROKOVNO PREDSTAVITE SVOJE PODJETJE IN BOSTE DOBRO UVRŠČENI V GOOGLU.

O delovnem mestu

  • icon
    Status delavca : Iskalci zaposlitev

Opis delovnega mesta

Skupina BISOL Group je eden največjih evropskih proizvajalcev fotonapetostnih modulov in ponudnik naprednih solarnih rešitev. V letu 2016 je podjetje zabeležilo rekordno leto v zgodovini svojega obstoja, v prihodnosti pa želi s pomočjo zaposlenih dosegati vedno boljše rezultate.

Glavne naloge in odgovornosti:

·         preračun konstrukcij,
·         načrtovanje profilov,
·         načrtovanje podkonstrukcij za fotonapetostne module,
·         načrtovanje sledilnih sistemov,
·         načrtovanje vgrajenih fotonapetostnih sistemov,
·         izdelava statičnih izračunov obremenitev streh,
·         umeščanje konstrukcij in fotonapetostnih modulov na strehe,
·         ogledi objektov-možnost postavitev sončnih elektrarn,
·         izdelava tehnične dokumentacije.

Pričakujemo:

– izobrazba: univ. dipl. inž. strojništva,
– prednost bodo imeli kandidati z opravljenim strokovnim izpitom IZS in vpisom v imenik IZS (odgovorno vodenje del),
– 2 leti delovnih izkušenj,
– aktivno znanje angleškega jezika,
– računalniško znanje:  AutoCAD – zahtevno, CATIA,  SolidWorks ali podoben 3D CAD program,
– druge sposobnosti in kompetence: samoiniciativnost, samostojnost, natančnost in odgovornost, pripravljenost na nenehno učenje, komunikativnost in organizacijske sposobnosti.

Nudimo:

– dinamično delo v pozitivnem delovnem okolju,
– možnost osebnega in strokovnega razvoja,
– določen čas 3 mesece z željo dolgoročnega sodelovanja.
Vaše pisne prijave z življenjepisom pričakujemo najpozneje do 14.04.2017 na naslov: BISOL Group d.o.o., Latkova vas 59a, 3312 Prebold, s pripisom: Za razpis »Konstrukter-strojnik« ali na e-mail naslov: nina.kralj@bisol.si

Za več informacij pokličite vodjo kadrovske službe ga. Nino Kralj 03/703-22-66.

Obveščajte me

Obveščajte me po e-mailu o prostih delovnih mestih, ki ustrezajo mojim kriterijem.

CASOPIS.SI: ŽELITE, DA VAS PREDSTAVIMO V NAJBOLJŠI LUČI V SPLETNEM ČASOPISU? VAŠ ARTIKEL, STORITEV ALI PODJETJE NASPLOH? TO BO DVIGNILO VAŠE POZICIJE V GOOGLU, SAJ BESEDILA PIŠEJO STROKOVNJAKI ZA SEO OPTIMIZACIJO. OBIŠČITE CASOPIS.SI. VSI NAŠI ČLANKI KOTIRAJO NA VRHU GOOGLA.