Preloader

Nalagam

DELOVNO MESTO: KOMERCIALIST NA TERENU – M/Ž

  • Trgovina
  • Redna zaposlitev
  • 7 mesecev nazaj
PROMOCIJE.ORG: OBIŠČITE NAŠ PORTAL ZA KUPONE IN PROMOCIJE. ZAKAJ BI PLAČEVALI PROVIZIJO RAZLIČNIM PORTALOM ZA KUPONE ALI PROMOCIJE, KO LAHKO NA WWW.PROMOCIJE.ORG ODDAJATE POVSEM BREZPLAČNE KUPONE OZIROMA STROKOVNO PREDSTAVITE SVOJE PODJETJE IN BOSTE DOBRO UVRŠČENI V GOOGLU.

O delovnem mestu

  • icon
    Status delavca : Iskalci zaposlitev

Opis delovnega mesta

DELOVNO MESTO:  KOMERCIALIST NA TERENU – M/Ž

Glavne naloge izbranega kandidata bodo:

Obisk in zbiranje naročil pri znanih poslovnih partnerjih,
Pospeševanje prodaje in svetovanje strankam,
Seznanjanje strank z novostmi in drugimi informacijami potrebnimi za kupca,
Sodelovanje pri načrtovanju in izvajanju prodajno pospeševalnih akcij,
Poročanje o problematiki na terenu, pripravljanje poročil,
Reševanje reklamacij, spremljanje terjatev pri kupcih,
Občasno opravljanje prevozov blaga strankam,
Redno vodenje in izpolnjevanje komercialne dokumentacije, statistike, analize,
Skrb za čistočo delovnega okolja in vzdrževanje delovnih sredstev,
Druga dela po navodilih nadrejenega.

Od kandidatov pričakujemo:

Izkušnje na področju prodaje,
Zaključena V. stopnje strokovne ali splošne izobrazbe,
Vozniško dovoljenje B kategorije,
Potrdilo o nekaznovanosti,
Dobre komunikacijske in pogajalske sposobnosti,
Delavnost, zanesljivost in urejenost,
Razvito odgovornost do dela in veselje do dela z ljudmi,
Motiviranost in angažiranost z željo za osebni in karierni razvoj.

Izbranemu kandidatu nudimo:

Ponujamo dinamično delo v kreativni in perspektivni delovni skupini,
Urejeneo delovno okolje,
Zaposlitev za določen čas (poskusno delo), z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
Redno mesečno plačilo,
Delovni čas od ponedeljka do petka.

Lokacija dela:

Slovenska Bistrica, teren po Sloveniji in tujini

Če menite, da z vašimi idejami, energijo, trudom in predanostjo spadate v naše delovno okolje in bi s strastjo in veseljem želeli biti del nadvse uspešne ekipe, nam nemudoma pošljite vašo ponudbo s priloženim CV na elektronski naslov: andreja.cenc@deportivo.si ali po pošti na sedež podjetja DEPORTIVO d.o.o., Trgovska ulica 11, 2310 Slovenska Bistrica

Obveščajte me

Obveščajte me po e-mailu o prostih delovnih mestih, ki ustrezajo mojim kriterijem.

CASOPIS.SI: ŽELITE, DA VAS PREDSTAVIMO V NAJBOLJŠI LUČI V SPLETNEM ČASOPISU? VAŠ ARTIKEL, STORITEV ALI PODJETJE NASPLOH? TO BO DVIGNILO VAŠE POZICIJE V GOOGLU, SAJ BESEDILA PIŠEJO STROKOVNJAKI ZA SEO OPTIMIZACIJO. OBIŠČITE CASOPIS.SI. VSI NAŠI ČLANKI KOTIRAJO NA VRHU GOOGLA.