Preloader

Nalagam

Delavec v proizvodnji m/ž

  • Industrija ,Proizvodnja
  • Pogodbena zaposlitev
  • 7 mesecev nazaj
PROMOCIJE.ORG: OBIŠČITE NAŠ PORTAL ZA KUPONE IN PROMOCIJE. ZAKAJ BI PLAČEVALI PROVIZIJO RAZLIČNIM PORTALOM ZA KUPONE ALI PROMOCIJE, KO LAHKO NA WWW.PROMOCIJE.ORG ODDAJATE POVSEM BREZPLAČNE KUPONE OZIROMA STROKOVNO PREDSTAVITE SVOJE PODJETJE IN BOSTE DOBRO UVRŠČENI V GOOGLU.

O delovnem mestu

  • icon
    Delovni čas Izmenični
  • icon
    Status delavca : Iskalci zaposlitev
  • icon
    Izobrazba Ni pomembna

Opis delovnega mesta

Podjetje Kovis – Livarna d.o.o. iz Štor je naš dolgoletni poslovni partner z več kot 150 letno tradicijo. Njihova glavna dejavnost je proizvodnja ulitkov iz sive in nodularne litine.

Posebno pozornost posvečajo zaposlovanju, saj so prepričani, da so ljudje najdragocenejši vir podjetja.

Opis delovnega mesta:
• delo v livarni – proizvodnja ulitkov.

Pričakujemo:
• kandidate iz Celja in bližnje okolice,
• izkušnje pri večizmenskem delu v proizvodnji – zaželeno v livarni, kovinski industriji ipd,
• izpit »B« kategorije,
• ročne spretnosti, sposobnost vključevanja v timsko delo in interes po pridobivanju novega znanja, delovno vztrajnost, organizacijske in koordinacijske sposobnosti, samoiniciativnost, iznajdljivost.

Nudimo:
• zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom.
• delo v uspešnem, dinamičnem in razvojno usmerjenem kolektivu.
• redno in stimulativno plačilo po dogovoru.
• redna izobraževanja in usposabljanja.
• karierni in osebnostni razvoj.

Če ste pripravljeni sprejeti izziv in imate resne namene, se prijavite oziroma zahtevajte dodatne informacije. Vašo podrobno predstavitev z življenjepisom in poudarkom na Vaših dosedanjih delovnih izkušnjah pošjite na zaposlitev@trgotur.si

Vaše prijave bodo obravnavane zaupno.

METALURG

Obveščajte me

Obveščajte me po e-mailu o prostih delovnih mestih, ki ustrezajo mojim kriterijem.

CASOPIS.SI: ŽELITE, DA VAS PREDSTAVIMO V NAJBOLJŠI LUČI V SPLETNEM ČASOPISU? VAŠ ARTIKEL, STORITEV ALI PODJETJE NASPLOH? TO BO DVIGNILO VAŠE POZICIJE V GOOGLU, SAJ BESEDILA PIŠEJO STROKOVNJAKI ZA SEO OPTIMIZACIJO. OBIŠČITE CASOPIS.SI. VSI NAŠI ČLANKI KOTIRAJO NA VRHU GOOGLA.