Notice: WP_Scripts::localize je bil zahtevan nepravilno. Parameter $l10n mora biti polje. Za podajanje poljubnih podatkov skriptam, uporabite funkcijo wp_add_inline_script(). Za več podrobnosti si oglejte razhroščevanje v WordPressu. (To sporočilo je bilo dodano v izdaji 5.7.0.) in /home/zaposlit/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663
Preloader

Nalagam

ASISTENT ZA IT PODPORO IN RAZVOJ IT REŠITEV

  • Ostale storitve
  • Redna zaposlitev
  • 2 leta nazaj
PROMOCIJE.ORG: OBIŠČITE NAŠ PORTAL ZA KUPONE IN PROMOCIJE. ZAKAJ BI PLAČEVALI PROVIZIJO RAZLIČNIM PORTALOM ZA KUPONE ALI PROMOCIJE, KO LAHKO NA WWW.PROMOCIJE.ORG ODDAJATE POVSEM BREZPLAČNE KUPONE OZIROMA STROKOVNO PREDSTAVITE SVOJE PODJETJE IN BOSTE DOBRO UVRŠČENI V GOOGLU.

O delovnem mestu

  • icon
    Status delavca : Iskalci zaposlitev

Opis delovnega mesta

  • Bi rekli, da je informacijska tehnologija vaša strast?
  • Neprestano raziskujete in preizkušate različne programe, aplikacije, informacijske rešitve?
  • Ste kreativni, vidite, kaj vse bi se še dalo izboljšati in bi to znali tudi prenesti v prakso?
  • Ste vedno pripravljeni pomagati drugim in jih podučiti o uporabi IT programov?

Unija d.d. je podjetniško in razvojno naravnana mednarodna računovodska hiša, večkratni dobitnik naziva Naj računovodski servis, dobitnik priznanja za najbolj inovativno podjetje na področju razvoja poslovnih procesov in večkratni dobitnik priznanj TOP 10 Izobraževalni management. Zaradi uspešnega razvoja in povečanega obsega dela vabimo v svoj kolektiv sodelavca/ko za delovno mesto:

Pogoji za zasedbo delovnega mesta:

  • Vsaj VI. stopnja izobrazbe, smer ekonomija, poslovna informatika, informatika (lahko tudi absolventi)
  • Aktivno znanje angleškega in hrvaškega jezika

Od kandidatov pričakujemo:

  • Odlično poznavanje programov Outlook in MS Office
  • Napredno znanje Excela, zaželeno poznavanje Power Pivota
  • Delovne izkušnje (tudi študentsko delo) na področju IT pod­pore uporabnikom in razvoja IT rešitev
  • Poznavanje osnov računovodstva je dodatna prednost
  • Vaše delo bo obsegalo razvoj in vzdrževanje IT rešitev ter podporo notranjim in zunanjim uporabnikom:
  • Razvoj in vzdrževanje poslovnih sistemov Oppis, Vasco, Moj Arhiv, 4th Office ter uvajanje in podpora notranjim in zunanjim uporabnikom poslovnih sistemov
  • Sodelovanje pri razvoju, testiranju in implementaciji novih informacijskih rešitev – mobilna aplikacija Unija App, interni sistem Uni Jobs
  • Informacijska podpora za notranje uporabnike in izvajanje periodičnih izobraževanj za uporabo MS Office programov (predvsem napredni Excel)
  • Informacijska podpora notranjim in zunanjim uporabnikom pri uvajanju novih informacijskih rešitev
  • Samostojno vodenje razvojnih projektov

Zaželene lastnosti:

  •  Sposobnost odgovornega, samostojnega vodenja projektov
  • Kreativnost, iznajdljivost pri razvoju IT rešitev
  • Sposobnost timskega usklajevanja in obenem samostojnega izvajanja projektov
  • Učinkovitost, iznajdljivost, odzivnost
  • Dobre komunikacijske veščine
  • Visoka samoiniciativnost oz. pro-aktivnosti
  • Odlična samo-organiziranost
  • Pripravljenost na permanenten strokovni in osebni razvoj

Ponujamo vam:

  • Delovno razmerje za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo. Možno je tudi delo preko študentske napotnice.
  • Postopen prevzem samostojnega vodenja projektov s področja podpore in razvoja poslovnih informacijskih rešitev
  • Odlične možnosti za izobraževanje in razvoj
  • Nenehne izzive
  • Delo v modernem, razvojno naravnanem mednarodnem okolju

Predstavite se nam:

  • pošljite nam jasen in strukturiran življenjepis
  • ter motivacijsko pismo, v katerem bomo lahko prepoznali vaše konkretne izkušnje.

S svojo predstavitvijo nas prepričajte, da ste ravno vi naša najboljša izbira!

Vaše prijave zbiramo do 15. 8. 2017 na naslov: info@unija.com, z zadevo: »Razpis – razvoj IT«.

Obveščajte me

Obveščajte me po e-mailu o prostih delovnih mestih, ki ustrezajo mojim kriterijem.

CASOPIS.SI: ŽELITE, DA VAS PREDSTAVIMO V NAJBOLJŠI LUČI V SPLETNEM ČASOPISU? VAŠ ARTIKEL, STORITEV ALI PODJETJE NASPLOH? TO BO DVIGNILO VAŠE POZICIJE V GOOGLU, SAJ BESEDILA PIŠEJO STROKOVNJAKI ZA SEO OPTIMIZACIJO. OBIŠČITE CASOPIS.SI. VSI NAŠI ČLANKI KOTIRAJO NA VRHU GOOGLA.