Notice: WP_Scripts::localize je bil zahtevan nepravilno. Parameter $l10n mora biti polje. Za podajanje poljubnih podatkov skriptam, uporabite funkcijo wp_add_inline_script(). Za več podrobnosti si oglejte razhroščevanje v WordPressu. (To sporočilo je bilo dodano v izdaji 5.7.0.) in /home/zaposlit/public_html/wp-includes/functions.php on line 5663
Preloader

Nalagam

AERONAUTICAL PROFESSIONAL WITH EXPERIENCE IN THE AERONAUTICAL AREA AND / OR AVIATION FIELD

  • Gradbeništvo
  • Redna zaposlitev
  • 2 leta nazaj
PROMOCIJE.ORG: OBIŠČITE NAŠ PORTAL ZA KUPONE IN PROMOCIJE. ZAKAJ BI PLAČEVALI PROVIZIJO RAZLIČNIM PORTALOM ZA KUPONE ALI PROMOCIJE, KO LAHKO NA WWW.PROMOCIJE.ORG ODDAJATE POVSEM BREZPLAČNE KUPONE OZIROMA STROKOVNO PREDSTAVITE SVOJE PODJETJE IN BOSTE DOBRO UVRŠČENI V GOOGLU.

O delovnem mestu

  • icon
    Plačilo Euro 1000-2000 / Mesečno
  • icon
    Delovni čas Izmenični
  • icon
    Prostih mest: 3000 prostih delovnih mest
  • icon
    Status delavca : Iskalci zaposlitev
  • icon
    Izkušnje 2 leti
  • icon
    Izobrazba Fakulteta ali višja šola

Opis delovnega mesta

Ineco have beencontributing, for the last 50 years, to the improvement of the mobility ofpeople thanks to the development of sustainable and safe transportinfrastructures. Integral solutions, innovative and of high technological valuethat have positioned us as referents worldwide and have allowed us to developprojects in more than 50 countries.

A team of more than 3.000professionals, with a high technical expertise to respond to challenges in all kindsof transport.

Our activities:

– Airports

Optimizing air transport to improve citizen’smobility is a challenge that must be faced by an expert company.

– Air Navigation

At Ineco, we offer solutions to the futuredemand of air traffic by defining and validating new concepts of operation andthe organization and design of airspace.

– Planning

Plan transport systems, manage mobility,structure actions and think globally.

– Environmental impact

Our objective is to minimize the impact ofinfrastructure on the territory and in society, protecting biodiversity and reducingnoise and air pollution.

FUNCTIONS:

1 Mercados

– To provide theengineering and consulting skills needed by the customers, for the developmentand management of their transport systems.

 -To be presentfrom conception, through planning, design and construction phases, to operationand maintenance.

-Offer solutions tocustomers throughout the life cycle of projects.

-To be present in allstages of a project, from the previous feasibility studies to thecommissioning.

-Participar en la mejora de los procesos de gestión, operación y mantenimiento de la fase de explotación.

REQUERIMIENTOS

                           Disponibilidad para cambiar de residencia

         Alto nivel de inglés.

– El          alto nivel de español es una ventaja

LO QUE OFRECEMOS

En Ineco, apostamos por el talento. Somos especialistas en gestionar proyectos y ofrecer soluciones de movilidad y transporte. Contamos con un equipo de profesionales altamente calificados, comprometidos y con una clara vocación de calidad y servicio.

Trabajamos para proporcionar a nuestros empleados un entorno laboral estimulante, estimulante y saludable que fomente el compromiso y promueva el desarrollo personal y profesional en un entorno multinacional.

Ingeniería, ingenio y talento al servicio de las infraestructuras del mundo.

Obveščajte me

Obveščajte me po e-mailu o prostih delovnih mestih, ki ustrezajo mojim kriterijem.

CASOPIS.SI: ŽELITE, DA VAS PREDSTAVIMO V NAJBOLJŠI LUČI V SPLETNEM ČASOPISU? VAŠ ARTIKEL, STORITEV ALI PODJETJE NASPLOH? TO BO DVIGNILO VAŠE POZICIJE V GOOGLU, SAJ BESEDILA PIŠEJO STROKOVNJAKI ZA SEO OPTIMIZACIJO. OBIŠČITE CASOPIS.SI. VSI NAŠI ČLANKI KOTIRAJO NA VRHU GOOGLA.