delovno mesto:

Vodja projektov

Lokacija dela: Maribor z okolico

Zaradi širitve dejavnosti in povečanega obsega dela iščemo ambiciozno osebo za vodenje projektov v okviru EU strukturnih skladov. Osnovna dejavnost podjetja ProFUTURUS d.o.o. je priprava dokumentacije za črpanje sredstev iz Evropskih strukturnih skladov in vodenje projektov.

Opis delovnega mesta (m/ž):
• Organizacija in vodenje partnerskih sestankov;
• Koordinacija partnerjev, osebna/telefonska/pisna komunikacija v slovenščini, angleščini, nemščini in/ali hrvaščini;
• Zagotavljanje pravočasne in učinkovite izvedbe nalog;
• Priprava zahtevkov za izplačilo, poročil in poslovnih načrtov.

Pričakujemo:

• Univerzitetna izobrazba (oz. 2 bolonjska stopnja) ali visoka strokovna izobrazba s specializacijo družboslovne smeri;
• zaželenih je 5 let izkušenj z vodenjem in finančnim poročanjem projektov EU;
• odlične komunikacijske sposobnosti, zaželeno zelo dobro znanje angleškega, nemškega in/ali hrvaškega jezika;
• natančnost, dinamičnost, odzivnost, vztrajnost, motiviranost;
• sposobnost in pripravljenost za timsko delo, samoiniciativnost;
• odlična pismenost v slovenščini in računalniška pismenost.

Nudimo:

• Redno zaposlitev s 6-mesečnim poskusnim delom;
• stimulativno plačilo in podporo pri osebnem razvoju;
• možnost zaposlitve: takoj.

Opis delovnih nalog:

Delodajalec ni vpisal nobenih zahtev!

Kaj ponujamo?

Prijava na delovno mesto:

Podatki delodajalca

Ni podatkov

Ni podatkov

info@profuturus.eu

URNIK DELA:

Ni podatkov

Zahtevana izobrazba:

Ni podatkov

Zahtevane izkušnje:

Ni podatkov

Delovni čas:

Ni podatkov

Poskusno delo:

Ni podatkov