delovno mesto:

KOMERCIALIST

Lokacija dela: Slovenia

Iščemo ambiciozn, samostojen, prodajno usmerjen in inovativen kader za delovno mesto: KOMERCIALIST.

OPIS DELA:

– skrb za obstoječe stranke in pridobivanje novih strank,

– sodelovanje s poslovnimi partnerji (hoteli, domovi upokojencev, frizerji, spa&wellness centri, bazenski kompleksi, gostilne, apartmaji, lekarne …),

– pripravljanje in sklepanje: ponudb, naročil, pogodb,

– priprava in izvedba marketinških aktivnosti.

PRIČAKUJEMO:

– vsaj 1 leto izkušenj v prodaji, komerciali, marketingu,

– inovativne pristope k prodaji in trženju storitev,

– samostojnost nastopanja,

– samostojnost in odgovornost pri delu,

vozniški izpit B-kategorije in lastno vozilo.

NUDIMO:

– delo v sodobnem in dinamičnem okolju,

– zaposlitev za določen čas 6 mesecev s poiskusno dobo 1 mesec,

– možnost zaposlitve za nedoločen čas,

– možnost nadaljne kariere in osebne rasti.

Prijave z življenjepisom sprejemamo na elektronski naslov: info@ekotehnologija.si .

Opis delovnih nalog:

Delodajalec ni vpisal nobenih zahtev!

Kaj ponujamo?

Prijava na delovno mesto:

Podatki delodajalca

Ni podatkov

Ni podatkov

info@ekotehnologija.si

URNIK DELA:

Ni podatkov

Zahtevana izobrazba:

Ni podatkov

Zahtevane izkušnje:

Ni podatkov

Delovni čas:

Ni podatkov

Poskusno delo:

Ni podatkov